Piece do pelletu

Kotły na Pellet to sposób na ekologiczne i tanie ogrzewanie każdego budynku, od domów jednorodzinnych, po duże obiekty. Znacznie obniżają koszty ogrzewania w porównaniu z kotłami olejowym czy zasilanymi gazem płynnym. Piece do pelletu jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie to markowe, niezawodne, nowoczesne i ekologiczne urządzenia, zapeniające tanie ogrzewanie Waszego domostwa.

Kotły c. o. na pellet

Kotły, które spalają pellet wyposażone są w palniki, podajniki automatyczne i funkcję automatycznego rozpalania paliwa. Pellet nadaje się jako paliwo dla kotłów wodnych i powietrznych nisko i wysoko temperaturowych. Bardziej zaawansowane wyposażone są w automatykę sterującą centralnym ogrzewaniem, oraz sondę lambda.

Nagrzewnice powietrza - piece nadmuchowe

Nagrzewnice na pellet to najlepszy sposób ogrzewania powierzchni kubaturowych. Idealnie nadają się do ogrzewania nadmuchowego powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych, kortów tenisowych, szklarni itp. Nagrzewnice wyposażone w automatyczne i opatentowane palniki na pellet drzewny zapewniają automatyczną i komfortową prace.

Kominki na pellet

To wygodne i czyste urządzenia grzewcze powietrzne oraz wodne. Mogą współpracować z regulatorem pokojowym lub systemem inteligentnego domu. Mogą występować jako wolnostojące kominki, lub jako wkłady do zabudowy.

Polskie Składy Pelletu
ul. Krakowska 176a
(wjazd od ul. Przyszłości)

05-552 Łazy

pon. - pt.
08:00 - 20:00
sob.
09:00 - 15:00